Witpol

Domowe przetwory – buraczki tarte najlepsze do obiadu

Buraczki czerwone tarte, to obok wiórek najpopularniejszy dodatek do wielu dań, głównie mięsnych, ale nie tylko, pojawiających się na wielu stołach. Składniki przeznaczone do produkcji naszych wyrobów są najwyższej jakości. W swojej pracy przyświeca nam myśl o tradycji, dlatego też korzystamy tylko z polskich produktów. Przetwory z buraczków ćwikłowych zachowują swój smak i aromat na długi czas. To wszystko dzięki właściwemu sposobowi konserwowania. Wybierz surówkę z tartych buraczków od firmy Witpol i ciesz się niepowtarzalnym smakiem polskich przetworów.

Surówki z buraka – smaczne i zdrowe

Co powiesz na prosty, a zarazem bogaty w witaminy dodatek do obiadu? Surówka z surowych buraczków cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Nawet wśród tych, którzy przykładają wagę do swojej diety. Jest tak z uwagi na to, że przetwory z buraczków czerwonych są niskokaloryczne. Ponadto to produkty bogate w makroskładniki kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Postaw na wiórki z buraczków i wzbogać swoją dietę!

Gwarancja najlepszej jakości

Witpol

Nasze prodkty

Prosto z natury

Buraczki
z chrzanem - 380g

Karton - 10 sztuk
Paleta - 640 sztuk

Wybierz Nasze
Wyśmienite Surówki!

Witpol to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w produkcji naturalnych kiszonek i surówek, przygotowywanych według sprawdzonych, domowych receptur.

Szybki dostęp

Kontakt

+48 510 148 909
phu.witpol@wp.pl
ul. Obornicka 235/237
51-114 Wrocław