Witpol

Bogactwo smaków – ogórek kiszony małosolny

Ogórki małosolne to nic innego jak krótko trzymane w zalewie ogórki kiszone. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które powstały ze zdrowych i naturalnie wyhodowanych warzyw. To stąd w pierwszej kolejności bierze się prawdziwy smak małosolnych ogórków. Szeroka oferta pozwala na wybór produktów dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Kiszenie ogórków małosolnych to prosty sposób na otrzymanie smacznego dodatku do kanapek, surówek i dań.

Ogórek małosolny – oferta dla gastronomii i nie tylko

Wypróbuj produkty od Witpol i ciesz się niepowtarzalnym smakiem. Nadają się one do samodzielnego spożycia, a także do przeróżnych dań. Ogórki małosolne przygotowane w beczce bądź wiaderku, są gotowe do spożycia już po 3 dniach. Cechują się niezwykłą chrupkością. Ogórki małosolne otrzymasz u nas w plastikowym wiaderku – 3 l lub 5 l. lub kiszone w beczce. Zainteresowany? Zapraszamy do składania zamówień na naszej stronie.

Gwarancja najlepszej jakości

Witpol

Do sałatek i do grilla – ogórki małosolne Witpol

Ogórek kiszony małosolny to najlepsza opcja do sałatek, potraw mięsnych czy jako dodatek do dań z grilla. Wyjątkowe doznania smakowe powstają dzięki opracowanemu przez nas i kultywowanemu tradycyjnemu sposobami kiszenia. W naszej ofercie znajdziesz ogóreczki małosolne, specjalnie zapakowane w mniejszym opakowaniu do użytku domowego.

Odkryj Nasze Aromatyczne Ogórki Kiszone Małosolne

Witpol to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w produkcji naturalnych kiszonek i surówek, przygotowywanych według sprawdzonych, domowych receptur.

Szybki dostęp

Kontakt

+48 510 148 909
phu.witpol@wp.pl
ul. Obornicka 235/237
51-114 Wrocław