Witpol

Przetarte ogórki kiszone – idealne na zupę

Przykładamy wagę do naszych produktów i wybieramy najlepsze ogórki kiszone do naszego przecieru na zupę ogórkową. Szukasz szybkiego, a zarazem wartościowego rozwiązania, dzięki któremu stworzysz pyszną zupę? Wybierz przecier z kiszonych ogórków. To kompozycja najlepszych składników w połączeniu z naturalnym procesem kiszenia.

Kiszone ogórki do zupy od Witpol – najwyższa jakość

Ogórki kiszone starte na grubych oczkach zachowują jędrność swoich wiórek, dzięki czemu podkreślają każdy przygotowany posiłek. Idealny przecier na zupę ogórkową? Tylko od firmy Witpol. Łączymy tradycję z nowoczesną technologią produkcji. To czyni ogórki do zupy ogórkowej najlepszym sposobem na proste i smaczne danie.

Gwarancja najlepszej jakości

Witpol

Jak przecier ogórkowy to tylko z kiszonych ogórków!

Jakie powinny być idealne ogórki kiszone na zupę ogórkową? Przede wszystkim jędrne i twarde, by można było je łatwo zetrzeć na tarce. Dodatkowo ważne są odpowiednie warunki i czas kiszenia. Z tego połączenia może powstać idealny przecier z kiszonych ogórków do Twojej zupy. Zapraszamy do skorzystania z oferty Witpol!
Witpol

Nasze produkty

Prosto z natury

Ogórki kiszone tarte
waga - 400g

Karton - 12 sztuk
Paleta - 768 sztuk

Odkryj Nasz Aromatyczny Przecier ogórkowy!

Witpol to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w produkcji naturalnych kiszonek i surówek, przygotowywanych według sprawdzonych, domowych receptur.

Szybki dostęp

Kontakt

+48 510 148 909
phu.witpol@wp.pl
ul. Obornicka 235/237
51-114 Wrocław