Witpol

Prawdziwy sok z kiszonej kapusty – dobrodziejstwo dla jelit

Szukasz soku z kiszonej kapusty, ale nie wiesz, gdzie kupić? Tak się składa, że świetnie trafiłeś. W naszych produktach łączymy moc natury z nowoczesną technologią, zgodną ze wszelkimi normami. Sok z białej kapusty to dobrodziejstwo dla zdrowia. Jest on źródłem między innymi witaminy C, która pomaga we właściwym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Zakwas z kiszonej kapusty można również dodawać do zup czy sałatek lub po prostu pić rano na czczo, bądź do posiłku.

Sok z kiszonej kapusty niepasteryzowany od Witpol

Właściwości prozdrowotne soku z kiszonej kapusty sprawiają, że nasze wyroby z tej kategorii są często wybieranymi produktami przez fanów naturalnych wyrobów. To tania alternatywa dla wszelkich probiotyków dostępnych na rynku. Wybierając kiszony sok z kapusty, dbasz o swoje zdrowie. Jako Witpol od lat tworzymy najlepsze kiszone przetwory. Skorzystaj z naszych produktów, w tym soku z kiszonej kapusty i poznaj walory naturalnego procesu kiszenia. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.

 

Gwarancja najlepszej jakości

Witpol

Nasze produkty

Prosto z natury

Sok z kiszonej kapusty
pojemność 900ml

Zgrzewka - 12 sztuk
Paleta - 510 sztuk

Zdrowie w Butelce
Odkryj Nasz Sok z Kiszonej Kapusty!

Witpol to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w produkcji naturalnych kiszonek i surówek, przygotowywanych według sprawdzonych, domowych receptur.

Szybki dostęp

Kontakt

+48 510 148 909
phu.witpol@wp.pl
ul. Obornicka 235/237
51-114 Wrocław